|
2 599 грн
|
|
2 599 грн
|
платежі
по 1 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 599 грн
|
|
2 599 грн
|
платежі
по 1 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | 55C |
|---|---|
| Бренд | AENO |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Є |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | контролер STRIX |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Є |
| Потужність | 2200 (18502200 Вт) |
| Споживана потужність, Вт | 2000 Вт |
| Захист | автовідключення при знятті з підставки |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 21.2 х 16.2 х 26.2 см |
| Країна виробництва | Китай |