|
299 грн
|
|
299 грн
|
платежі
по 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
299 грн
|
|
299 грн
|
платежі
по 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Ardesto |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Поворот на підставці на 360, Індикатор роботи |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Відключення при закипанні, Автоматичне відключення при недостатній кількості води |
| Потужність | 1500 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сірий |
| Габарити (ВхШхГ) | 23 х 20 х 16 см |
| Країна виробництва | Китай |