|
1 199 грн
|
|
1 199 грн
|
платежі
по 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 199 грн
|
|
1 199 грн
|
платежі
по 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | 70C |
|---|---|
| Бренд | Ardesto |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Підігрів до заданої температури (термостат) 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100, Обертання на 360 , LEDдисплей, Термостат Strix UK витримує до 12 |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | контролер STRIX |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Захист від включення без води, Автоматичне відключення при закипанні при досягненні заданої температури |
| Потужність | 1850 2200 Вт (220240 В 50 Гц) |
| Споживана потужність, Вт | 2000 Вт |
| Захист | від включення без води |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Габарити (ВхШхГ) | 23 х 20 х 18 см |
| Країна виробництва | Китай |