|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbПривабливий дизайн та надійністьbppЕлектричний чайник Ardesto створений для поціновувачів лаконічного дизайну, комфорту та функціональності. Корпус виготовлений із міцного пластику білого кольору та термостійкого скла. Завдяки цьому буде збережено природний смак води та виключено попадання хімічних елементів, що псують смак напою.ppbШвидка економністьbppМаючи потужність 1350 Вт, чайник за кілька хвилин подолає кипятіння 1,5 л води. Модель є економною, адже для цього вона споживатиме трохи електроенергії. Обєму 1,5 л вистачить для веселого чаювання сімї з 34 осіб. На стінки нанесено шкалу рівня води в резервуарі, а також вказано її мінімальну та максимальну кількість.ppbЯкісні деталіbppМеханізм відкриття кришки електрочайника Ardesto спрацьовує плавно, не викликаючи розбризкування. Кришка щільно прилягає, крім випадкового відкриття. Ергономічна рукоятка має вигин для абсолютного комфорту користування лівою та правою рукою без обтяження. Прихований нагрівальний елемент забезпечує швидке кипятіння, надійність, простоту очищення, безпеку та стійкість до зношування, адже виключено контактування з водою. У комплекті є підставка, що забезпечує обертання пристрою на 360 . У підставці передбачено місце зберігання шнура.ppbОздоблення та захисний функціоналbppЕлектрочайник має блакитне підсвічування, яке ефектно включається під час кипятіння води та вимикається після закінчення. Передбачена функція автоматичного відключення після закипання води і у випадку, якщо чайник не заповнений водою.p
Електрочайник Ardesto EKL-T31GW
В наявності
Артикул: EKL-T31GW
499 грн
Характеристики
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Ardesto |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Поворот на підставці на 360, Світлова індикація роботи, Автоматичне відключення при закипанні за умови відсутності води |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Автоматичне відключення при недостатній кількості води, Автоматичне відключення при закипанні |
| Потужність | 1850 2200 Вт (220240 В 50 Гц) |
| Споживана потужність, Вт | 1350 Вт |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 26 х 23 х 16 см |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар