|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pСучасний ергономічний дизайн. Чудовий чайник AU184 із нержавіючої сталі виготовлений із дуже якісних матеріалів.ppПотужність 1750 Вт дозволяє вам досить швидко насолодитися кавою та чаєм. Індикатор рівня води дозволяє залити потрібну кількість води або закипятити лише одну чашку дуже швидко.ppАвтоматичне вимкнення. Цей чайник має захист від сухого кипіння. Після закипання води чайник вимикається сам собою.ppДосить великий діаметр вхідного отвору, що додає зручність та спрощує процес чищення чайника.p
Електрочайник Aurora AU184
В наявності
Артикул: AU184
322 грн
Характеристики
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Aurora |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Є |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Потужність | 1850 2200 Вт (220240 В 50 Гц) |
| Споживана потужність, Вт | 1750 Вт |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Габарити (ВхШхГ) | 28 х 23 х 20 см |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар