|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbШВИДКЕ ЗАКИПАННЯbppБездротовий чайник із двошаровим корпусом із нержавіючої сталі та термостійкого пластику закипятить 1.8 л води менше, ніж за 7 хвилин. Дисковий нагрівальний елемент з нержавіючої сталі простий у догляді і не піддається корозії.ppbБЕЗПЕЧНЕ ВІДКРИТТЯ КРИШКИ КНОПКОЮbppКнопка відкривання кришки чайника розташована на кришці. При натисканні на кнопку відбувається легке відкривання кришки. Досить великий діаметр вхідного отвору додає зручність та спрощує процес чищення чайника. Широкий носик дозволяє наливати воду, не відкриваючи кришку.ppbБЕЗПЕЧНЕ ВИКОРИСТАННЯbppЗавдяки двошаровому корпусу з нержавіючої сталі та термостійкого пластику зовнішня частина чайника не піддається нагріванню.p
Електрочайник Aurora AU3400
В наявності
Артикул: AU3400
422 грн
Характеристики
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Aurora |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Є |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | Блокування кришки, Відсік для зберігання шнура, Обертання на 360 |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Потужність | 1850 2200 Вт (220240 В 50 Гц) |
| Споживана потужність, Вт | 1750 Вт |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 28 х 23 х 20 см |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар