|
3 549 грн
|
|
3 549 грн
|
платежі
по 1 775 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 549 грн
|
|
3 549 грн
|
платежі
по 1 775 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Фільтр від накипу, Відсік для шнура, Світлова індикація роботи, Індикатор рівня води, Обертання на 360 |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Відключення при закипанні, Відключення при відкриванні кришки, Автоматичне відключення при недостатній кількості води, Автоматичне відключення при зня |
| Потужність | 2400 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2400 Вт |
| Обертання на 360° | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Сірий |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.7 х 23.5 х 15 см |
| Країна виробництва | Китай |