|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
ulliМожливість обертання приладу на базі на 360. liliШироке відкриття кришки для більш зручного чищення liliЗовнішній покажчик рівня води liliВідділення для зберігання кабелю liulbПродуктивність bbrulliЗнімний фільтр від накипу liliАвтоматичне вимкнення після закипання liliЗахист від перегрівання та ввімкнення без водиliul
Електрочайник Bosch TWK2M163
В наявності
Артикул: TWK2M163
1 899 грн
Характеристики
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Bosch |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | зйомний фільтр від накипу, Відсік для зберігання шнура, Індикатор увімкненого приладу |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Автовідключення, Захист від сухого кипіння, Засувна кришка, Вимкнення при знятті з бази |
| Потужність | 2400 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2500 Вт |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.7 х 23.5 х 15.8 см |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар