|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbЛегке наповненняbbrВи можете наповнювати його прямо з носика завдяки широкому передньому отвору.ppbПодвійне водяне вікноbbrВаріть саме те, що вам потрібно, завдяки маркуванню як для великих обємів, так і для окремих чашок.ppbПрактична відкидна кришкаbbrІнтуїтивно зрозуміле відкриття в один дотик для простих і зручних операцій.ppbСистема швидкого кипятінняbbrЗа допомогою системи швидкого кипятіння вода закипить лише за 45 секунд (на 200 мл води).ppbФільтр проти накипуbbrЗнімний і миється, для великої чашки чаю в будьякий час.ppb4стороння система захистуbbrАвтоматичне вимкнення у разі досягнення температури, коли чайник порожній або знятий із підставки, а також забезпечується додаткова стійкість у разі нахилу до 15.p
Електрочайник Braun WK 1100 BK
В наявності
Артикул: WK1100BK
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Braun |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Є |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Є |
| Потужність | 1850 2200 Вт (220240 В 50 Гц) |
| Споживана потужність, Вт | 2000 Вт |
| Захист | автовідключення при знятті з підставки |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.5 х 14.5 х 14.5 см |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар