|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Електрочайник strongDELONGHI KBOV2001strongnbspдизайнерської серії Vintage Icona стане прикрасою вашої кухні. Незвичайна, пінгвінообразна форма виглядає витончено і привабливо. Прилад прикрасить вашу кухню і буде довго радувати погляд. Металевий корпус має блакитне покриття. Прикрашений в нижній частині вузьким хромованим пояском.brbrПрилад Delonghi KBOV2001 забезпечений клювоподібним витягнутим носиком, який не розливає рідина при наливанні. Чорною ручкою з верхнім кріпленням зручно переносити чайник і користуватися ним. Нагрівальний елемент виконаний прихованим, дискового типу. Перешкоджає накопиченню накипу і швидко нагріє воду. Безпечне використання реалізовано на трьох рівнях.brbrПрилад Delonghi KBOV2001 сам відключається після закипання води, при перегріві, при підйомі з підстави. Він безпечний для користувача, для дітей та інших членів Вашої сімї. В носику є знімний сітчастий фільтр, який виймається і може митися. Неслизька підставка утримає прилад від ковзання.
Електрочайник DeLonghi KBOV 2001.GR (KBOV2001.GR)
В наявності
Артикул: KBOV2001.GR
3 299 грн
Характеристики
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | DeLonghi |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Світловий індикатор |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | Знімна |
| Потужність | 1850 2200 Вт (220240 В 50 Гц) |
| Споживана потужність, Вт | 2000 Вт |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Зелений |
| Габарити (ВхШхГ) | 25 х 23 х 23 см |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар