|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pstrongЕлектрочайник ECG RK 1050strong за лічені хвилини закипятить або нагріє воду. Це незамінний помічник у повсякденному побуті та в офісі. Використання електрочайника настільки легке та безпечне, що з цим приладом упорається навіть дитина. br Традиційно для сучасних моделей у чайнику strongECGstrong реалізовано конструкцію із прихованим теном. Це означає, що звичайний нагрівач прикритий пластиною нержавіючої сталі. Так забезпечується і висока тепловіддача на всій площі дна, і захист від корозії. Оскільки причиною перегріву тену найчастіше є накип, такий захист дозволяє серйозно знизити ризики. Та й у плані чищення та миття така конструкція зручна. p
Електрочайник ECG RK 1050 (RK1050)
В наявності
Артикул: RK1050
1 047 грн
Характеристики
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | ECG2E |
| Об'єм,л. | 1 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Є |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Потужність | 1850 2200 Вт (220240 В 50 Гц) |
| Споживана потужність, Вт | 1630 Вт |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сірий |
| Габарити (ВхШхГ) | 20.9 х 14.3 х 20.4 см |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар