|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | 40C |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Підігрів до заданої температури (термостат) 40, 60, 80, 85, 90, 95, 100 градусів, Поворот на підставці на 360, зйомний фільтр від накипу, Індикація т |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | знімний сітчастий фільтр |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Є |
| Потужність | 1850 2200 Вт (220240 В 50 Гц) |
| Споживана потужність, Вт | 2500 Вт |
| Захист | автовідключення при знятті з підставки |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 26 х 23 х 22 см |
| Країна виробництва | Китай |