|
2 499 грн
|
|
2 499 грн
|
платежі
по 1 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 499 грн
|
|
2 499 грн
|
платежі
по 1 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Відсік для шнура, Обертання на 360 , зйомний фільтр від накипу, Гумові ніжки |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | Знімна |
| Безпека | Відключення при закипанні, Захист від перегрівання, Автоматичне відключення при знятті з підставки |
| Потужність | 2200 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 1850 Вт |
| Захист | автовідключення при знятті з підставки |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик, метал, акрил, ЕВА, силікон. |
| Колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 30 х 22 х 20 см |
| Країна виробництва | Китай |