|
1 199 грн
|
|
1 199 грн
|
платежі
по 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 199 грн
|
|
1 199 грн
|
платежі
по 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Обертання на 360 , Термостат Strix , Знімний фільтр від накипу, Білий індикатор роботи, Відділення для зберігання шнура, Легке очищення |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | контролер STRIX |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Захист від перегрівання, Автовідключення, Система безпеки |
| Потужність | 1850 2200 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 1850 Вт |
| Захист | Від перегріву, Вимкнення при знятті з бази, При вмиканні без води |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Габарити (ВхШхГ) | 252 х 226 х 154 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 |