|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Завдяки великому обєму чайника Gorenje K17GXG 1,7 літра ви зможете закипятити воду відразу на всю сімю. Також дуже зручно, якщо до вас у гості прийшла велика компанія друзів. Гарантія якості та безпеки, оскільки контролер Strix розроблено відповідно до сучасних міжнародних стандартів. Він розрахований на 12000 циклів нормальної роботи. Для комфортного використання, зручна ручка та обертання корпусу на 360.
Електрочайник Gorenje K17GXG
В наявності
Артикул: K17GXG
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Автоматичне відключення, Обертання на 360 , Термостат Strix , Відсік для зберігання шнура, Нековзкі ніжки, Знімний фільтр від накипу, Система захист |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Є |
| Потужність | 2200 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2000 Вт |
| Захист | Від перегріву, Вимкнення при знятті з бази, При вмиканні без води |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 23,7 х 21,7 х 16 см |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар