|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbGrunhelm EKS7518 b сучасний електричний чайник з дисковим нагрівальним елементом та корпусом з нержавіючої сталі. Головна особливість такого приладу полягає у його мобільності. Використовувати електрочайник можна абсолютно в будьякому місці, де є доступ до електричної мережі.ppЗавдяки досить високій потужності в 2000 Вт, процес закипання рідини займає всього пару хвилин. Внутрішній обєм електрочайника 1.8 л. Цього досить, щоб приготувати до 7 середніх чашок гарячого напою.ppТакож не залишиться без уваги тиха робота чайника та безпечне використання. Метал у процесі нагрівання не окислюється, не виділяє неприємного запаху і не іржавіє.ppЕргономічна кругла база дозволяє чайнику створювати повне коло обертання на 360, сприяючи максимально комфортному використанню. Відкривання кришки відбувається простим натисканням на механічну кнопку.ppДля зручнішого використання виробником передбачено світловий індикатор роботи.p
Електрочайник Grunhelm EKS-7518
В наявності
Артикул: EKS-7518
249 грн
Характеристики
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Grunhelm |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Є |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Кришка | незнімна |
| Потужність | 2200 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Габарити (ВхШхГ) | 23 х 21 х 16.8 см |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар