|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbЕлектрочайник PANASONIC NCEG3000WTSb термопот, який здатний підтримувати воду гарячої протягом тривалого часу без істотного витрати енергії. У цій моделі використаний енергозберігаючий таймер з налаштуванням часу (до 6 годин), передбачена система термоізоляції UVIP.ppСушка здатний підігрівати воду до заданої температури, є 4 варіанти настройки 70, 80, 90 і 98 градусів. Крапельна функція забезпечує можливість приготування кави.brУсерединіb Panasonic NCDG3000WTSb використано вугільне покриття Bincho, яке покращує смакові якості води.ppbОсобливості bобсяг 3л. 700 Вт. 4 температурні режими 98 90 80 70 . Функція повільної подачі води для приготування кави. Електричний насос і ручна помпа. Вакуумна ізоляційна панель UVIP. Спеціальне вугільне покриття BINCHO. Легкоочищуюче антипригарне внутрішнє покриття. Годинний таймер до 6 годин. Функція тривалого кипятіння для зниження вмісту хлору в воді. Компактний обертаючий на 360 корпус. Захист від перегріву. Зручний індикатор рівня води.brp
Електрочайник Panasonic NC-EG3000WTS
В наявності
Артикул: NC-EG3000WTS
4 499 грн
Характеристики
| Встановлення температури | 70C |
|---|---|
| Бренд | PANASONIC |
| Об'єм,л. | 3 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Підтримка температури, Вибір кольору скоринки, Вибір розміру хліба |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Кришка | незнімна |
| Потужність | 2200 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 700 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 25,2 х 24,8 х 15,6 см |
| Країна виробництва | Таїланд |
Новий відгук або коментар