|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbПреміальний класbbrRotex RKT80GP електричний чайник преміального сегмента від компанії виробника німецької побутової техніки вищого класу Rotex. Все в цій моделі нагадує, що ви маєте справу з якісними матеріалами та найновішими технологіями.brppb Режими роботиbbrRotex RKT80GP оснащений знімними мікрофільтром, розташованим в носику чайника. Такий фільтр утримує навіть найдрібніші частинки накипу та інші шкідливі речовини, роблячи ваш напій смачним і безпечним для споживання. Кришка чайника відкривається широко для того, щоб було неможливо обпекти руки парою. Кнопка включення виключення, яка знаходиться на кришці, не нагрівається.brppb Прихований нагрівальний елементbbrЧайник оснащений прихованим нагрівальним елементом, як і більшість сучасних чайників. Кругла база, на якій стоїть чайник як на підставці, і є цей нагрівальний елемент. Це додатковим чином забезпечує безпеку користувачу в експлуатації цього пристрою.p
Електрочайник Rotex RKT80-GP
В наявності
Артикул: RKT80-GP
699 грн
Характеристики
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Rotex |
| Об'єм,л. | 1 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний контейнер |
| Кришка | незнімна |
| Потужність | 2200 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 1100 Вт |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір | Зелений |
| Габарити (ВхШхГ) | 20 х 20 х 15 см |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар