|
2 569 грн
|
|
2 569 грн
|
платежі
по 1 285 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 569 грн
|
|
2 569 грн
|
платежі
по 1 285 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Russell Hobbs |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Фільтр від накипу, Поворот на підставці на 360, Автоматичне відключення, Прихований нагрівальний елемент, Система захисту від перегрівання, Захист ві |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Є |
| Потужність | 2400 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2400 Вт |
| Обертання на 360° | Так |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь, метал |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.2 х 23.5 х 17 см |
| Країна виробництва | Китай |