|
4 099 грн
|
|
4 099 грн
|
платежі
по 2 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 099 грн
|
|
4 099 грн
|
платежі
по 2 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Russell Hobbs |
|---|---|
| Об'єм,л. | 1 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | 4 способи розливу води автоматичний, механічний, прямий |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Потужність | 2200 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2000 Вт |
| Захист | Від перегріву, Вимкнення при знятті з бази, При вмиканні без води |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 25 х 22.4 х 15 см |
| Країна виробництва | Китай |