|
6 699 грн
|
|
6 699 грн
|
платежі
по 3 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 699 грн
|
|
6 699 грн
|
платежі
по 3 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | 75C |
|---|---|
| Бренд | Russell Hobbs |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Додаткові заспокійливі звуки та музика, Змінна температура (40100C, з кроком 5C), Технологія тихого кипятіння, Цифровий дисплей і сенсорне управлі |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | Знімна |
| Безпека | Так |
| Потужність | 2400 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2400 Вт |
| Обертання на 360° | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 28 х 24.1 х 21.7 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 |