|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
h3Конструкціяh3pКласичне поєднання сталі з чорним кольором, актуальне завжди, якість матеріалів, довговічність збірки і функціональність цей чайник надійний попутник в вашій подорожі по життю. Його головна особливість правильне поєднання привабливого дизайну і функціональності.ppЧайник оснащений мітками рівня води для швидкого кипятіння води на 1, 2 або 3 чашки. Таким чином, 1 чашку води ви закипятіть всього за 50 секунд, економлячи при цьому до 66 електроенергії.ph3Можливостіh3pЗавдяки сучасній контактній групі, розташованої в центральній частині підставки, чайник оснащений опцією повороту на 360 градусів, що дозволяє встановлювати його в будьякому зручному для Вас місці. У приладі присутній чітка мірна шкала рівня рідини для контролю за наповненістю резервуара. Для зручності експлуатації передбачена яскрава індикація включення пристрою.ph3Для довговічностіh3pПрихований тен зі сталевим диском надійно захищає техніку від освіти накипу і нальотів на внутрішніх елементах приладу. Система захисту від перегріву і функція автоматичного вимкнення при закипанні води забезпечує безпечне використання і довгий термін служби без передчасних поломок і неприємних ситуацій.p
Електрочайник Russell Hobbs Adventure
В наявності
Артикул: 24991-70
1 799 грн
Характеристики
| Бренд | Russell Hobbs |
|---|---|
| Об'єм,л. | 1 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Індикатор включення, Обертання на 360 |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | захист від перегрівання |
| Потужність | 2400 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2500 Вт |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Габарити (ВхШхГ) | 21 x 22 x 16.5 см |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар