|
1 949 грн
|
|
1 949 грн
|
платежі
по 975 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 949 грн
|
|
1 949 грн
|
платежі
по 975 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Russell Hobbs |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Відсік для зберігання шнура, Індикатор рівня води, Обертання на 360, Світлова індикація роботи |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | система ідеальний носик |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Є |
| Потужність | 2400 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2500 Вт |
| Захист | автовідключення при знятті з підставки |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 22 x 21 x 17 см |
| Країна виробництва | Китай |