|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Електрочайник Russell Hobbs
В наявності
Артикул: 25240-70
4 399 грн
Характеристики
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Russell Hobbs |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Фільтр від накипу, Відсік для шнура, Обертання на 360 , Зони швидкого кипіння 123 чашки, Кипятить одну чашку води за 55 секунд , Незнімна кришк |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Захист від перегрівання, Автоматичне відключення при знятті з підставки, Автоматичне відключення при закипанні |
| Потужність | 2400 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2500 Вт |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.1 х 22.15 х 14см |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар