|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbSB015 від Sea Breeze b якісний електрочайник зі стильним мінімалістичним дизайном.ppДана модель дозволить швидко закипятити воду, при цьому вона відрізняється довговічністю роботи та безпекою використання для всієї родини.p
Електрочайник SeaBreeze SB-0201
В наявності
Артикул: SB-0201
449 грн
Характеристики
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | SeaBreeze |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Є |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Кришка | незнімна |
| Потужність | 2400 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Коричневий |
| Габарити (ВхШхГ) | 27 х 21 х 19.5 см |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар