|
949 грн
|
|
949 грн
|
платежі
по 475 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
949 грн
|
|
949 грн
|
платежі
по 475 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Sencor |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | відсік для зберігання шнура паровий шланг |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Потужність | 2400 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2200 Вт |
| Обертання на 360° | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 23 х 21.5 х 18.5 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 10 |