|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbЕлектрочайник Sencor SWK 2080 BK (SWK2080BK)b зручний і простий у використанні чайник. Він має функцію захисту від включення без води і функцію відключення при закипанні, що робить його ще і безпечним.ppЗручна шкала індикації дозволить вам контролювати рівень води. Чайник легко відкривається простим нажаніем на кнопку. Про роботу чайника вам буде нагадувати спеціальний індикатор. Фільтр від накипу і забруднень зробить воду чистіше і продовжить термін служби приладу. Стильний дизайн чайника буде гармонійно виглядати на будьякій кухні.ppbДодаткові властивостіb захист при включенні без води, від перегріву. Оснащеність фільтр від накипу, індикатор рівня води, світлова індикація роботи, обертання на 360 , відсік для зберігання шнура.brp
Електрочайник Sencor SWK 2080 BK (SWK2080BK)
В наявності
Артикул: SWK2080BK
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Sencor |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Потужність | 2400 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2000 Вт |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.5 х 20 х 17.5 см |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар