|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Офіційній товар
Опис
pbОсновні характеристики SWK 2090BKbbrulliОбєм 2,0 лbrliliФункція підтримки температури на 30 хвилинbrliliПотужність 2200 ВтbrliliНагрівання води до обраної температури 50708090100 CbrliliТри режими роботиbrliliНагрівання води до 100 CbrliliНагрівання води до обраної температури (50708090100 C)brliliПідтримка обраної температури (50708090100 C) на 30 хвилинbrliliЗвукова сигналізація досягнення встановленої температуриbrliliФільтр для відділення бруду і осадуbrliliДвосторонній індикатор рівня водиbrliliЗберігання шнура живлення в підставціbrliliВнутрішне змінюване кольорове світлодіодне освітленняbrliliЗелене, коли температура встановлена на 50 CbrliliСинє, коли температура встановлена на 70 CbrliliФіолетове, коли встановлена температура 80 CbrliliПомаранчеве, коли температура встановлена на 90 CbrliliНагревающееся дно з нержавіючої сталі з відкритою нагрівальною спіраллюbrliliПростий механізм відкриття кришки натисканням кнопкиbrliliПодвійний рівень безпекиbrliulbrSENCOR компанія з виробництва побутової електроніки, заснована в кінці 1960х років в Японії і отримала престижний статус в області аудіотехнологій. На початку 1990х років, коли марка SENCOR стала європейською, значно збільшився асортимент продукції компанії. SENCOR це марка, що звязує традиційні японські ультрасучасні технології з найновішими тенденціями комфортного способу життя, якими рухає емоційність, індивідуальність і прагнення до розваг. brp
Електрочайник Sencor SWK2090BK
В наявності
Артикул: SWK2090BK
Ціну уточнюйте
Характеристики
| Встановлення температури | 50C |
|---|---|
| Бренд | Sencor |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | терморегулятор |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Потужність | 2200 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2200 Вт |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 22 х 21 х 15.5 см |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар