|
1 499 грн
|
|
1 499 грн
|
платежі
по 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 499 грн
|
|
1 499 грн
|
платежі
по 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | 50C |
|---|---|
| Бренд | Sencor |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Звуковий сигнал закипання, Підтримання температури 30 хв, Відсік для зберігання шнура, Індикатор роботи, Фільтр бруду і вапняного нальоту, Центральни |
| Додаткові характеристики | знімний сітчастий фільтр |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Захист від включення без води, Автоматичне відключення при знятті з підставки, Потрійна функція автовимкнення, Автоматичне відключення при закипанні |
| Потужність | 2200 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2000 Вт |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 23 х 22 х 18 см |
| Країна виробництва | Китай |