|
1 259 грн
|
|
1 259 грн
|
платежі
по 630 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 259 грн
|
|
1 259 грн
|
платежі
по 630 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Severin |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Так |
| Потужність | 2200 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2000 Вт |
| Захист | Від перегріву, Вимкнення при знятті з бази, При вмиканні без води |
| Обертання на 360° | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.5 х 21.5 х 16 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 10 |