|
3 099 грн
|
|
3 099 грн
|
платежі
по 1 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 099 грн
|
|
3 099 грн
|
платежі
по 1 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | 90C |
|---|---|
| Бренд | Catler |
| Об'єм,л. | 1 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Поворот на підставці на 360, Підтримання температури (до 30 хвилин), Зйомна кришка, зйомний фільтр, Контролер Strix |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | Знімна |
| Безпека | Захист від перегрівання, Захист від включення без води, Захист від википання |
| Потужність | 1200 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 1200 Вт |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Зелений |
| Габарити (ВхШхГ) | 25 х 21 х 18 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 10 |