|
2 099 грн
|
|
2 099 грн
|
платежі
по 1 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 099 грн
|
|
2 099 грн
|
платежі
по 1 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Tefal |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Поворот на підставці на 360, Знімний фільтр від накипу, З фільтром від накипу, Підставка з відсіком для кабелю, З фільтром для води, Зі світловим інд |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Автовідключення, Від увімкнення без води |
| Потужність | 2200 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2200 Вт |
| Захист | Від перегріву, Вимкнення при знятті з бази, При вмиканні без води |
| Обертання на 360° | Так |
| Матеріал корпусу | скло пластик зі вставками із нержавіючої сталі |
| Колір | Сірий |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.8 х 22.3 х 15 см |
| Країна виробництва | Китай |