|
3 099 грн
|
|
3 099 грн
|
платежі
по 1 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 099 грн
|
|
3 099 грн
|
платежі
по 1 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | 70C |
|---|---|
| Бренд | Tefal |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Фільтр від накипу, Відсік для шнура, Дисплей |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Управління | Електронне |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Автовідключення, Вимкнення при знятті з бази, Захист від нагрівання без води |
| Потужність | 1800 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 1800 Вт |
| Захист | автовідключення при знятті з підставки |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.6 х 21.3 х 15.3 см |
| Країна виробництва | Китай |