|
899 грн
|
|
899 грн
|
платежі
по 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
899 грн
|
|
899 грн
|
платежі
по 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Tefal |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Відсік для шнура, Обертання на 360 , Термостат Strix , Знімний фільтр від накипу |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Управління | Механічне |
| Кришка | Знімна |
| Безпека | Автовідключення |
| Потужність | 2400 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2500 Вт |
| Захист | Від перегріву, Вимкнення при знятті з бази, При вмиканні без води |
| Обертання на 360° | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.6 х 22.3 х 16.3 см |
| Країна виробництва | Китай |