|
3 199 грн
|
|
3 199 грн
|
платежі
по 1 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 199 грн
|
|
3 199 грн
|
платежі
по 1 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | 70C |
|---|---|
| Бренд | Tefal |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Фільтр від накипу, Обертання на 360 |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | технологія Cool Touch запобігає нагріванню зовнішньої поверхні корпусу |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Управління | Механічне |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Є |
| Потужність | 1800 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 1800 Вт |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик, метал, акрил, ЕВА, силікон. |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.5 х 15.4 х 20.9 см |
| Країна виробництва | Китай |