|
1 849 грн
|
|
1 849 грн
|
платежі
по 925 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 849 грн
|
|
1 849 грн
|
платежі
по 925 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Grunhelm |
|---|---|
| Тип | Електрогриль |
| Тип управління | Механічне |
| Особливості | індикатори режимів роботи |
| Робоча поверхня | Ребриста |
| Режими приготування | сосиски, птиця, бургер, паніні, риба, стейк |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Нагрівальний елемент | Галогенний |
| Потужність | 1500 Вт |
| Піддон для жиру | Так |
| Ширина решітки-гриль | 30 |
| Довжина решітки-гриль | 15 |
| Індикатор нагріву | Так |
| Комплектація | Знімні пластини можна мити в посудомийній машиніІндикатор нагрівуІндикатор готовностіРучка, що не нагрівається Можливість вертикального зберіг |
| Покриття пластин / насадок | Алюміній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | антипригарне покриття пластин |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Довжина шнура | 1 м |
| Колір виробника | Сірий |
| Розміри, см | 38 х 31 х 14.4 см |
| Вага | 3.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |