|
6 999 грн
|
|
6 999 грн
|
платежі
по 3 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 999 грн
|
|
6 999 грн
|
платежі
по 3 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Russell Hobbs |
|---|---|
| Тип | Електрошашличниця |
| Тип управління | Механічне |
| Особливості | ручка, що не нагрівається |
| Робоча поверхня | Ребриста |
| Режими приготування | сосиски, птиця, бургер, паніні, риба, стейк |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Нагрівальний елемент | Галогенний |
| Потужність | 2400 Вт |
| Піддон для жиру | Так |
| Ширина решітки-гриль | 45 |
| Довжина решітки-гриль | 45 |
| Індикатор нагріву | Так |
| Комплектація | щипці |
| Покриття пластин / насадок | Алюміній |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Функції | антипригарне покриття пластин |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Довжина шнура | 1 м |
| Колір виробника | Чорний |
| Розміри, см | 50.4х30.2х29.1 см |
| Вага | 6,63 кг |
| Країна виробництва | Китай |