|
4 999 грн
|
|
4 999 грн
|
платежі
по 2 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 999 грн
|
|
4 999 грн
|
платежі
по 2 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Russell Hobbs |
|---|---|
| Тип | Електрогриль |
| Тип управління | Механічне |
| Особливості | можливість вертикального зберігання |
| Робоча поверхня | Ребриста |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Потужність | 2400 Вт |
| Піддон для жиру | Так |
| Комплектація | інструкція, гарантійний талон, гриль |
| Покриття пластин / насадок | Сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | Гриль, антипригарне покриття |
| Колір виробника | Чорний |
| Розміри, см | 43.5 х 32.2 х 8 см |
| Вага | 3,593 кг |
| Країна виробництва | Китай |