|
4 899 грн
|
|
4 899 грн
|
платежі
по 2 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 899 грн
|
|
4 899 грн
|
платежі
по 2 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | MEOF48BLR |
|---|---|
| Бренд | Ardesto |
| Об'єм камери | 48 |
| Тип управління | Механічне |
| Режими приготування | Нижній нагрів та вентиляція |
| Кількість режимів нагріву | 6 |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Потужність | 1640 |
| Конвекція | Так |
| Гриль | Так |
| Регульований термостат | до 250 С |
| Комплектація | піч, інструкція , гарантийнй талон, нековзні ніжки, рожен, прямокутне деко, кругле деко, решітка для гриля, обмежувачі відстані (2 шт.) |
| Особливості | Автовимкнення |
| Додаткові функції | Цифровий дисплей |
| Таймер | 90 хв |
| Вага | 13 кг |
| Розміри, см | 33 х 59 х 46,5 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Чорний |
| Додатково | покращена термоізоляція, дверцята із загартованого скла, хромований нагрівальний елемент, цифровий дисплей |
| Конструкція | Незалежна |
| Напруга | 220 240 В (5060 Гц) |
| Країна виробництва | Туреччина |