|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Електропіч ARDESTO MEO-N52RCGR
В наявності
Артикул: MEO-N52RCGR
3 909 грн
Характеристики
| Артикул | MEON52RCGR |
|---|---|
| Бренд | Ardesto |
| Тип управління | Механічне |
| Режими приготування | Верхній та нижній нагрів |
| Кількість режимів нагріву | 4 |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Потужність | 1700 |
| Регульований термостат | до 320 C |
| Комплектація | деко 2 шт (прямокутне та кругле), решітка, рожен |
| Особливості | Внутрішня підсвітка резервуару, Фільтр від накипу, Індикатор рівня води, Обертання на 360, Блокування кришки, Світлова індикація роботи, Відсік для з |
| Таймер | 90 хв |
| Вага | 12.28 кг |
| Розміри, см | 30.5 x 57 x 43.6 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Сірий |
| Додатково | подвійні дверцята із загартованого скла, хромований нагрівальний елемент, двошарова задня стінка |
| Конструкція | Вбудована |
| Напруга | 220 240 В (5060 Гц) |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар