|
4 299 грн
|
|
4 299 грн
|
платежі
по 2 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 299 грн
|
|
4 299 грн
|
платежі
по 2 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | MEOS50GB |
|---|---|
| Бренд | Ardesto |
| Об'єм камери | 50 |
| Тип управління | Механічне |
| Режими приготування | Верхній та нижній нагрів |
| Кількість режимів нагріву | 4 |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Потужність | 1600 |
| Конвекція | Так |
| Гриль | Так |
| Регульований термостат | до 300 C |
| Комплектація | піч, деко 2 шт (прямокутне, кругле), решітка, рожен з ручкою, інструкція , гарантийнй талон, нековзні ніжки |
| Особливості | Таймер |
| Додаткові функції | рожен |
| Таймер | 90 хв |
| Вага | 13 кг |
| Розміри, см | 61.5 х 47 х 31.5 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Чорний |
| Додатково | дверцята із загартованого скла |
| Конструкція | Незалежна |
| Напруга | 220 240 В (5060 Гц) |
| Країна виробництва | Китай |