|
3 699 грн
|
|
3 699 грн
|
платежі
по 1 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 699 грн
|
|
3 699 грн
|
платежі
по 1 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | AF 4023 BLACK |
|---|---|
| Бренд | ASEL |
| Об'єм камери | 40 |
| Тип управління | Механічне |
| Режими приготування | Нижній нагрів та вентиляція |
| Кількість режимів нагріву | 3 |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Потужність | 1500 |
| Конвекція | Так |
| Гриль | Так |
| Регульований термостат | до 320 C |
| Комплектація | піч, деко 2 шт (прямокутне, кругле), решітка, рожен з ручкою, інструкція , гарантийнй талон, нековзні ніжки |
| Особливості | світловий індикатор роботи |
| Додаткові функції | Термостат Strix |
| Таймер | 60 хв |
| Вага | 10.5 кг |
| Розміри, см | 56 х 42.2 х 36 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Чорний |
| Додатково | подвійні дверцята із загартованого скла, хромований нагрівальний елемент, двошарова задня стінка |
| Конструкція | Незалежна |
| Напруга | 220 240 В (5060 Гц) |
| Країна виробництва | Китай |