|
4 719 грн
|
|
4 719 грн
|
платежі
по 2 360 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 719 грн
|
|
4 719 грн
|
платежі
по 2 360 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | AF 5023 BLACK |
|---|---|
| Бренд | ASEL |
| Об'єм камери | 50 |
| Тип управління | Механічне |
| Режими приготування | Нижній нагрів та вентиляція |
| Кількість режимів нагріву | 3 |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Потужність | 1500 |
| Конвекція | Так |
| Гриль | Так |
| Регульований термостат | до 320 C |
| Комплектація | піч, деко стандартне, решітка, інструкція , гарантійний талон |
| Особливості | Індикатор роботиІндикатор нагрівуРучка, що не нагріваєтьсяЗахисний замокПрогумована протиковзка основа |
| Додаткові функції | Таймер |
| Таймер | 60 хв |
| Вага | 10.6 кг |
| Розміри, см | 56 х 40 х 38 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Чорний |
| Додатково | подвійні дверцята із загартованого скла, хромований нагрівальний елемент, двошарова задня стінка |
| Конструкція | Незалежна |
| Напруга | 220 240 В (5060 Гц) |
| Країна виробництва | Китай |