|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pЕлектродуховкаb Esperanza EKO008b дуже вигідна, якщо ви багато подорожуєте, але любите смачну та свіжу домашню їжу. Таку піч можна придбати для роботи, якщо вам доводиться працювати без обідів, у ній можна приготувати безліч страв, смачних і корисних. Вдома вона виявиться незамінним помічником у приготуванні продуктів. У ній можна запікати, просмажувати, тушкувати та варити, якщо є потреба. Усе керування в ній механічне, загальний обєм корисного простору 20 літрів. Цього вистачить, щоб приготувати невелику страву або ж кілька порцій почергово.ppМаксимальна потужність електропечі 1600 Вт, що є дуже гарним показником для такої печі. Є таймер, який не дасть вам пропустити час приготування їжі. Він розрахований максимум на 60 хвилин. Температура в печі регулюється від 100 до 250 градусів. Прозорі дверцята печі дають змогу спостерігати за приготуванням і відповідно коригувати час і температуру в печі. Завдяки тому, що практично всі поверхні печі рівні, прибирати її легко як зовні, так і всередині. Для цього буде досить серветки або губки.p
Електропіч Esperanza EKO008
В наявності
Артикул: EKO008
1 999 грн
Характеристики
| Артикул | EKO008 |
|---|---|
| Бренд | Esperanza |
| Об'єм камери | 20 |
| Тип управління | Механічне |
| Режими приготування | Нижній нагрів та вентиляція |
| Кількість режимів нагріву | 3 |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Потужність | 1500 |
| Конвекція | Так |
| Гриль | Так |
| Регульований термостат | до 250 С |
| Комплектація | піч, деко стандартне, решітка, інструкція , гарантійний талон |
| Особливості | Індикатор роботиІндикатор нагрівуРучка, що не нагріваєтьсяЗахисний замокПрогумована протиковзка основа |
| Таймер | До 60 хв |
| Вага | 5,3 кг |
| Розміри, см | 44 х 31 х 27.5 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Чорний |
| Додатково | покращена термоізоляція, прихований нижній нагрівальний елемент, дверцята із загартованого скла, хромований нагрівальний елемент, двошарова задня стін |
| Конструкція | Незалежна |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар