|
4 399 грн
|
|
4 399 грн
|
платежі
по 2 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 399 грн
|
|
4 399 грн
|
платежі
по 2 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GN352ARC |
|---|---|
| Бренд | Grunhelm |
| Об'єм камери | 35 |
| Тип управління | Механічне |
| Режими приготування | Верхній та нижній нагрів |
| Кількість режимів нагріву | 4 |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Потужність | 1800 |
| Конвекція | Так |
| Гриль | Так |
| Регульований термостат | до 250 С |
| Комплектація | піч, деко стандартне, решітка, інструкція , гарантійний талон |
| Особливості | Індикатор роботиІндикатор нагрівуРучка, що не нагріваєтьсяЗахисний замокПрогумована протиковзка основа |
| Додаткові функції | Таймер |
| Таймер | До 60 хв |
| Вага | 8 кг |
| Розміри, см | 51.5 х 39.7 х 32.2 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Чорний |
| Додатково | покращена термоізоляція, прихований нижній нагрівальний елемент, дверцята із загартованого скла, хромований нагрівальний елемент, двошарова задня стін |
| Конструкція | Незалежна |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Країна виробництва | Китай |