|
4 099 грн
|
|
4 099 грн
|
платежі
по 2 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 099 грн
|
|
4 099 грн
|
платежі
по 2 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | PEO 5089 BE |
|---|---|
| Бренд | PRIME |
| Об'єм камери | 50 |
| Тип управління | Механічне |
| Режими приготування | Нижній нагрів та вентиляція |
| Кількість режимів нагріву | 4 |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Потужність | 2000 |
| Конвекція | Так |
| Гриль | Так |
| Регульований термостат | до 250 С |
| Комплектація | піч, деко стандартне, решітка, інструкція , гарантійний талон |
| Особливості | звуковий сигнал softsound |
| Додаткові функції | підсвічування ARGB |
| Таймер | До 60 хв |
| Вага | 7 кг |
| Розміри, см | 55.3 х 43.3 х 36 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Білий |
| Додатково | покращена термоізоляція, прихований нижній нагрівальний елемент, дверцята із загартованого скла, хромований нагрівальний елемент, двошарова задня стін |
| Конструкція | Незалежна |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Країна виробництва | Китай |