|
25 499 грн
|
|
25 499 грн
|
платежі
по 12 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
25 499 грн
|
|
25 499 грн
|
платежі
по 12 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Модель | Scooter 5 Select Black AES035 |
|---|---|
| Бренд | ACER |
| Тип | Електросамокат |
| Розмір шин | 10 |
| Колір виробника | Чорний |
| Максимальна швидкість | 30 кмг |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Дальність ходу на одному заряді | 60 км |
| Час зарядки акумулятора | 6 годин |
| Потужність | 500 Вт |
| Акумуляторна батарея | 36V16Ah |
| Вікова група | Дорослий |
| Ландшафт | Асфальт |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав, Пластик, Гума |
| Габарити (ВхШхГ) | 57 х 118 х 126 |
| Вага | 20.4 кг |
| Гарантійний термін | 10 місяців |
| Країна виробництва | Китай |