|
23 749 грн
|
|
23 749 грн
|
платежі
по 11 875 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
23 749 грн
|
|
23 749 грн
|
платежі
по 11 875 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Модель | Ceetle PRO EA10C 10 900 Вт 10.4 Ah Mint Green |
|---|---|
| Бренд | OKAI |
| Тип | Електросамокат |
| Розмір шин | 10 |
| Колір виробника | Зелений |
| Максимальна швидкість | 25 кмг |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Дальність ходу на одному заряді | 60 км |
| Час зарядки акумулятора | 4 години |
| Потужність | 900 Вт |
| Ємність аккумулятору | 10.4 Ah |
| Акумуляторна батарея | LiIon 10000 мАг |
| Вікова група | Дорослий |
| Ландшафт | Асфальт |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав, Пластик, Гума |
| Габарити (ВхШхГ) | 1145 554 614 |
| Вага | 29 кг |
| Країна виробництва | Китай |