|
25 999 грн
|
|
25 999 грн
|
платежі
по 13 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
25 999 грн
|
|
25 999 грн
|
платежі
по 13 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Модель | F2 II E, чорний |
|---|---|
| Бренд | SEGWAY |
| Тип | Електросамокат |
| Розмір шин | 10 |
| Колір виробника | Чорний |
| Максимальна швидкість | 25 кмг |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Дальність ходу на одному заряді | 60 км |
| Час зарядки акумулятора | 6 годин |
| Потужність | 800 Вт |
| Ємність аккумулятору | 10200 mAh |
| Акумуляторна батарея | 54 Вт (2500 мА год) |
| Вікова група | Дорослий |
| Ландшафт | Асфальт |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав, Пластик, Гума |
| Габарити (ВхШхГ) | 1143x570x1237 |
| Вага | 22 кг |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Країна виробництва | Китай |