|
33 999 грн
|
|
33 999 грн
|
платежі
по 17 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
33 999 грн
|
|
33 999 грн
|
платежі
по 17 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | SENCOR |
|---|---|
| Тип | Електросамокат |
| Розмір шин | 10 |
| Колір виробника | Чорний |
| Максимальна швидкість | 35 кмг |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Дальність ходу на одному заряді | 20 км |
| Час зарядки акумулятора | 9 годин |
| Потужність | 500 Вт |
| Акумуляторна батарея | 108 Вт (5000 мА год) |
| Вікова група | Дорослий |
| Ландшафт | Асфальт |
| Тип батереї | LiIon 10000 мАг |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав, Пластик, Гума |
| Габарити (ВхШхГ) | 120 х 52 х 127 |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Країна виробництва | Чехія |